Галоўная / Структура i склад / Члены Савета Рэспублiкi

Пастаянныя камісіі

Пастаянная камісія Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве

Сівец Сяргей Міхайлавіч (Старшыня камісіі)
Бачыла Аляксандр Аляксандравіч
Катовіч Уладзімір Алегавіч
Нявераў Аляксей Мікалаевіч
Палішчук Валерый Мікалаевіч
Раманаў Алег Аляксандравіч
Сачкоўская Ірына Юльянаўна
Чайчыц Віктар Іванавіч
Шатлікава Тамара Анатольеўна
Шчастны Анатоль Тадэвушавіч

Пастаянная камісія Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах

Рунец Таццяна Аркадзьеўна (Старшыня камісіі)
Ананіч Віктар Міхайлавіч
Анюхоўскі Сяргей Анатольевіч
Байко Валянцін Валянцінавіч
Дзямідаў Дзмітрый Уладзіміравіч
Жынгель Алег Валянцінавіч
Зяблікава Алена Алегаўна
Ляўковіч Ірына Пятроўна
Маркевіч Васілій Пятровіч
Пратасавіцкі Рыгор Васільевіч
Храленка Уладзімір Фёдаравіч
Шышкін Андрэй Генадзьевіч

Пастаянная камісія Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці

Лісковіч Віктар Андрэевіч (Старшыня камісіі)
Абель Таццяна Валер’яўна
Баскаў Дзмітрый Юр’евіч
Варанюк Дзмітрый Сяргеевіч
Гедзіч Ігар Мікалаевіч
Дзеркач Юрый Мікалаевіч
Дзячэнка Алег Віктаравіч
Драздоўскі Канстанцін Вікенцьевіч
Капуцкая Каліна Віктараўна
Каско Ігар Барысавіч
Смаляк Ала Віктараўна
Шалтанюк Анатолій Вітальевіч

Пастаянная камісія Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні

Русы Міхаіл Іванавіч (Старшыня камісіі)
Ільіна Марына Аляксандраўна
Лук’янаў Уладзімір Міхайлавіч
Матвееў Уладзімір Сямёнавіч
Наркевіч Юрый Іосіфавіч
Панцюхова Алена Валяр’янаўна
Портнік Алег Пятровіч
Сарока Эльвіра Аляксееўна
Слінько Алег Міхайлавіч
Шышко Аляксандр Мікалаевіч
Якубіцкая Наталля Віктараўна

Пастаянная камісія Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі

Рачкоў Сяргей Анатольевіч (Старшыня камісіі)
Гайдукевіч Валерый Уладзіміравіч
Галаваты Іван Іванавіч
Карпіцкі Аляксандр Сяргеевіч
Кушнарэнка Аляксей Іванавіч
Ляхаў Аляксандр Андрэевіч
Полушкіна Таццяна Генадзьеўна
Румо Алег Алегавіч
Русаковіч Андрэй Уладзіміравіч
Серафіновіч Кацярына Адамаўна
Яшкоў Фелікс Валянцінавіч